Капак класик Ф20 - инокс 18/10

Капак класик Ф20 - инокс 18/10

429 ден.
Шифра на производ: 74200
Достапност: На залиха
Количина:

Капак - изработен од инокс 18/10

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS