Тенџере Ф 38  20Л

Тенџере Ф 38 20Л

9.130 ден.
Шифра на производ: 72616
Достапност: На залиха
Количина:

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

* Безвременски дизајн
* Извонредни перформанси
* Лесно одржување
* Издржливост

SIMBOLI WEB

 

Art. No Ø cm H cm V lit
72616 38 18 20

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS