Информации за испорака

Лесно и едноставно. Одберете ги Вашите омилени производи, оставете ги Вашите податоци (име, презиме, контакт и локација) и на Вашиот е-маил ќе Ви стигне потврда за Вашата нарачка со листата на производи што сте ги избрале. По прием на порачката, истата ќе ја добиете за  неколку работни дена.

Испорака низ цела Македонија, цена за испорака 200 мкд.

За износ над 2.000 мкд испораката е бесплатна!

Рокот за достава е до 5 работни денови. Доставата може да се пролонгира доколку во дадениот рок има неработни денови или доколку ја направите нарачката за време на распродажба.

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS