Црпалки, фаќалки и лажици

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Клешта за мраз Клешта за мраз
Карактеристики: Art. No  cm   72766 12 ..
109 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Лажица за чевли
Катактеристики: Лажица за чевли изработена од инох ..
187 ден.
без ДДВ: 187 ден.
Фаќалка Фаќалка
Катактеристики: Должина: 19 цм Фаќалка избработена од инох, идеална за послужување колачи,&nbs..
143 ден.
без ДДВ: 143 ден.
Фаќалка за скара
Катактеристики: Должина: 39цм Фаќалка за скара изработена од инох. Совршена должина за домашна..
340 ден.
без ДДВ: 340 ден.
Црпалка со гравирана рачка ф6 Црпалка со гравирана рачка ф6
Карактеристики:   Art. No Ø cm H cm V lit ..
175 ден.
без ДДВ: 175 ден.
Црпалка со гравирана рачка ф7 Црпалка со гравирана рачка ф7
Карактеристики: Art. No Ø cm H cm V lit   ..
208 ден.
без ДДВ: 208 ден.
Црпалка со гравирана рачка ф8 Црпалка со гравирана рачка ф8
Карактеристики: Art. No Ø cm H cm V lit   ..
231 ден.
без ДДВ: 231 ден.
Црпалка со гравирана рачка ф9 Црпалка со гравирана рачка ф9
Карактеристики: Art. No Ø cm H cm V lit   ..
275 ден.
без ДДВ: 275 ден.
БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS