Црпалка со гравирана рачка ф7
  • Црпалка со гравирана рачка ф7

Црпалка со гравирана рачка ф7

208 ден.
Шифра на производ: 7232
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit  
7232 7 18,5 0.075

Црпалката има гравирана рачка која придонесува за нејзиниот изглед. Идеална за послужување на вашите омилени супи, чорби, манџи.

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10

* Безвременски дизајн
* Лесно одржување
* Издржливост

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS