Сетови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Сет Бисер садови Сет Бисер садови
Најнова линија на Братство се  БИСЕР садовите произведени од инох 18/10 (произве..
7.055 ден.5.997 ден.
без ДДВ: 5.997 ден.
-15%
Сет Бисер садови XL
Сетот се состои од најпродаваните производи: Тенџере Класик ф16-1.5л Тава Класик ф24 Тенџер..
9.590 ден.8.149 ден.
без ДДВ: 8.149 ден.
-15%
Сет Класик садови Сет Класик садови
Гарнитурата се состои од 4 најпродавани тенџериња: Тенџере ф16-1.5л Тенџере ф20- 2.5л Тенџе..
7.000 ден.5.950 ден.
без ДДВ: 5.950 ден.
-15%
Сет лонци
Се состои од три лонци со големина од 2 литри, 4,5 литри и 7 литри. Соодветни за готвење на сите ви..
5.710 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 4.850 ден.
-15%
Супиера + Црпалка Ф8 Супиера + Црпалка Ф8
Карактеристики: Art. No Ø cm H cm V lit 7..
2.040 ден.1.734 ден.
без ДДВ: 1.469 ден.
БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS