Лонци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гарнитура лонци
Се состои од три лонци со големина од 2 литри, 4,5 литри и 7 литри. Соодветни за готвење на сите ви..
5.710 ден.
без ДДВ: 5.710 ден.
Лонец 10л Лонец 10л
Катактеристики: Art. No Ø cm H cm V lit 7..
3.220 ден.
без ДДВ: 3.220 ден.
Лонец 2л Лонец 2л
Катактеристики: Art. No Ø cm H cm V lit 7..
1.470 ден.
без ДДВ: 1.470 ден.
Врз основа на 2 оценки.
Лонец 4.5л Лонец 4.5л
Катактеристики: Art. No Ø cm H cm V lit 7..
1.830 ден.
без ДДВ: 1.830 ден.
Лонец 7л Лонец 7л
Катактеристики: Art. No Ø cm H cm V lit 7..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.499 ден.
БРАТСТВО ИНОХ © 2022. UKION SHOPS