Лонец 4.5л
  • Лонец 4.5л

Лонец 4.5л

2.013 ден.
Шифра на производ: 71563
Достапност: На залиха
Количина:

Катактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
71563 20 15 4.5

  •  Безвременски дизајн

Братство садовите се 70 години синоним за производи со стил, вредност, традиција. Неверојатно практичен, елегантен дизајн со внимателно одбрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од вашите садови.

  • Извонредни перформанси, штедат енергија

Сендвич дното ви овозможува да штедите енергија. Храната уште долго ќе е топла, а намиррниците ги задржуваат свежите бои.

  •  Лесно одржување и заштита на време и пари

Садовите се лесни за одржување и може да се користат во машина за миење.  Бидејќи материјалот од кои се изработени е практично неуништлив и долготраен садовите имаат неограничен рок на траење и употреба.

  •  Го чуваат здравјето

Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате. Во Братство Инох садовите храната ги задржува сите драгоцени витамини и минерали.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS