Клешта за мраз
  • Клешта за мраз

Клешта за мраз

109 ден.
Шифра на производ: 72766
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No  cm  
72766 12

Клешта избработена од инох, користете ја за мраз во вашиот пијалок.Должина: 12 цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS