Црпалка со гравирана рачка ф6
  • Црпалка со гравирана рачка ф6
  • Црпалка со гравирана рачка ф6

Црпалка со гравирана рачка ф6

175 ден.
Шифра на производ: 7231
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

 

Art. No Ø cm H cm V lit  
7231 6 18,5 0.05

 

Мала црпалка  за послужување на вашите омилени супи, чорби, манџи. Црпалката има гравирана рачка која придонесува за нејзиниот елегантен изглед. 

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10

* Безвременски дизајн
* Лесно одржување
* Издржливост

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS