Чинија десертна

Чинија десертна

281 ден.
Шифра на производ: 71440
Достапност: На залиха
Количина:
Art. No Ø cm H cm
71440 19 1,5

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS