Чинија плитка ф21

Чинија плитка ф21

285 ден.
Шифра на производ: 71435
Достапност: На залиха
Количина:
Art. No Ø cm H cm
71435 21 1,9

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS