Фаќалка
  • Фаќалка

Фаќалка

143 ден.
Шифра на производ: 72767
Достапност: На залиха
Количина:

Катактеристики:

Должина: 19 цм

Фаќалка избработена од инох, идеална за послужување колачи, ордевери, салати.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS