Сет лонци

Сет лонци

6.280 ден.
Шифра на производ: 71560
Достапност: На залиха
Количина:

Се состои од три лонци со големина од 2 литри, 4,5 литри и 7 литри.
Соодветни за готвење на сите видови домашни јадења, манџи и слатки компоти.
Идеални се и за подарок.

 

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

* Безвременски дизајн
* Извонредни перформанси
* Лесно одржување
* Издржливост

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS