Овал 34.5цм
  • Овал 34.5цм

Овал 34.5цм

589 ден.
Шифра на производ: 71456
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No L cm  W  cm H cm
71456 34,5 22,5 2,4

 

Практичен и привлечен среден овал изработен од инох кој може да го користите за послужување на најразличен вид храна. Користете го на разни веселби, имендени, слави, но и за секојдневна домашна употреба. Елегантниот дизајн и високиот сјај придонесуваат за луксузен изглед на трпезата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS