Овал 50цм

Овал 50цм

1.253 ден.
Шифра на производ: 71458
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No L cm  W  cm H cm
71458 50 33 2,5

Практичен и привлечен голем овал изработен од инох кој може да го користите за послужување на најразличен вид храна. Користете го на разни веселби, имендени, слави, но и за секојдневна домашна употреба. Елегантниот дизајн и високиот сјај придонесуваат за луксузен изглед на трпезата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS