Чинија длабока ф21

Чинија длабока ф21

307 ден.
Шифра на производ: 71436
Достапност: На залиха
Количина:
Art. No Ø cm H cm
71436 21 2,8

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS