Чинија капак ф20

Чинија капак ф20

549 ден.
Шифра на производ: 72802
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm
72802 20 6

Чинија што може да ја користите во повеќе комбинации. Може да се користи за сервирање, за послужување салата, но и како капак за храната да ја задржи топлината подолг период.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS