Чинија капак ф24

Чинија капак ф24

682 ден.
Шифра на производ: 72803
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm
72803 24 6,5

Чинија што може да ја користите во повеќе комбинации. Може да се користи за сервирање, за послужување салата, но и како капак за храната подолго време да остане топла. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS