Чинија плитка ф24

Чинија плитка ф24

347 ден.
Шифра на производ: 71437
Достапност: На залиха
Количина:
Art. No Ø cm H cm
71437 24 2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS