Чинија за послужување
  • Чинија за послужување

Чинија за послужување

599 ден.
Шифра на производ: 71724
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm
71724 31 1

Елегантна чинија за послужување изработена од инох. Може да се користи за послужување торти, колачи, но и солена храна и пијалоци.

Со својата елеганција и безвременски стил и дизајн оваа огледална чинија е иделна за во Вашиот дом, но и како подарок.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS