Чинија за сладолед плитка
  • Чинија за сладолед плитка

Чинија за сладолед плитка

259 ден.
Шифра на производ: 71412
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

 

 

Art. No Ø cm H cm V lit
71412 11 5 0.15

 

Елегантниот неутрален дизајн нуди безброј можности. за сервирање. Плитка чинија, совршена за сервирање на летни задоволства како сладолед, а може да сервирате и апетисани,

Одберете ја Вашата совршена.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS