Чинија за сладолед длабока
  • Чинија за сладолед длабока

Чинија за сладолед длабока

285 ден.
Шифра на производ: 71414
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
71414 10 7 0.25

 

Елегантниот неутрален дизајн нуди безброј можности за сервирање. Длабоката чинија е совршена за сервирање на летни задоволства како сладолед, а може да сервирате и апетисани.

Одберете ја Вашата совршена.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS