Ѓезве 330мл
  • Ѓезве 330мл

Ѓезве 330мл

370 ден.
Шифра на производ: 71417
Достапност: На залиха
Количина:

Изработено од најквалитетен инох 18/10  е безбеден за употреба и го чува здравјето на нашите најмили. Братство садовите ви нудат начин на подготовка и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS