Ѓезве 880 мл
  • Ѓезве 880 мл

Ѓезве 880 мл

470 ден.
Шифра на производ: 71418
Достапност: На залиха
Количина:

Изработено од најквалитетен инох 18/10  е безбеден за употреба и го чува здравјето на нашите најмили. Братство садовите ви нудат начин на подготовка и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот. 

НАПОМЕНА: Ѓезвето  не може да се користи на индукциски шпорет!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS