Корпа за леб

Корпа за леб

572 ден.
Шифра на производ: 71322
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Висина:5 цм

Дијаметар: 22цм

Безвременска корпа за леб изработена од инох.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS