Корпа за овошје
  • Корпа за овошје

Корпа за овошје

578 ден.
Шифра на производ: 71332
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

  

Art. No Ø cm H cm
71332     22      5   

 

Корпа за овошје изработена од инокс , која нема рок на траење. Користете ја да ја разубави трпезата со разни видови овошје.

Квалитетниот материјал од кој е изработена иноџ 18/10 овозможува овошјето подолго време да ја задржи својата свежина.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS