Лонче за чај
  • Лонче за чај
  • Лонче за чај

Лонче за чај

329 ден.
Шифра на производ: 71413
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
71413 9,5 6,5 0.35

 


Лончиња кои ќе не вратат во детството. Се' уште се користат и особено се обожавани од малите деца, но и повозрасните. Изработени од најквалитетен материјал инох 18/10 го чуваат здравјето на нашите најмили.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS