Лонче за супа
  • Лонче за супа

Лонче за супа

373 ден.
Шифра на производ: 72755
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
71755 9 8.5 0.3

 


Лончиња кои ќе не вратат во детството. Се' уште се користат и особено се обожавани од малите деца, но и повозрасните. Изработени од најквалитетен материјал инох 18/10 го чуваат здравјето на нашите најмили.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS