Плитко тембало со две рачки
  • Плитко тембало со две рачки

Плитко тембало со две рачки

219 ден.
Шифра на производ: 71432
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm
71432 12,5 2

Плитко тембало кое ќе не' врати во детството. Тембалата на Братство се застапени во секој дом и имаат најразлична примена, од чинија за хранење бебе, до топлење и подготовка на помало количество храна.

Изработено од најквалитетен инох 18/10  се безбедни за употреба и го чува здравјето на нашите најмили.

Братство садовите ви нудат начин на подготовка и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS