Послужавник 42цм
  • Послужавник 42цм
  • Послужавник 42цм
  • Послужавник 42цм

Послужавник 42цм

803 ден.
Шифра на производ: 71023
Достапност: На залиха
Количина:

Катактеристики:

Art. No L cm W cm H cm
71023 42 25,5 1,5

Елегантен голем послужавник совршен за послужувањ, но и за сервирање. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10

* Безвременски дизајн
* Лесно одржување
* Издржливост

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS