Послужавник со гравура 50 cm
  • Послужавник со гравура 50 cm

Послужавник со гравура 50 cm

1.408 ден.
Шифра на производ: 72003
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No L cm W cm H cm
72003 50 40 2

 

Елегантен послужавник  совршен за послужување на топли и ладни пијалоци. Страничната гравура и луксузниот дизајн го прават овој послужавник привлечен и посакуван. 
Изработено од висококвалитетен инокс 18/10

* Безвременски дизајн
* Лесно одржување
* Издржливост

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS