Тембало со една рачка

Тембало со една рачка

263 ден.
Шифра на производ: 71433
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm
71433 12.5 4

Тембало кое ќе не' врати во детството. Идеално е за деца, но и за возрадни бидејќи може да се користи и за топлење на кашички и храна. 

Изработено од најквалитетен инох 18/10  е безбеден за употреба и го чува здравјето на нашите најмили. Братство садовите ви нудат начин на подготовка и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS