Црпалка 0.5л
  • Црпалка 0.5л

Црпалка 0.5л

506 ден.
Шифра на производ: 7507
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit  
7507 38,5 12,5 0.05

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10

* Безвременски дизајн
* Лесно одржување
* Издржливост

Поради големината ја препорачуваме за професионална употреба, но може да се користи и во домаќинство. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS