Црпалка 1л
  • Црпалка 1л

Црпалка 1л

611 ден.
Шифра на производ: 7508
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit  
7508 42,5 16 1

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10

* Безвременски дизајн
* Лесно одржување
* Издржливост

Поради големината ја препорачуваме за професионална употреба.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS