Правоаголна тава висина 6,5 cm

Правоаголна тава висина 6,5 cm

4.972 ден.
Шифра на производ: 71726
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No L cm W cm H cm
71726 65 53 6,5

 

Правоаголна тава за ресторани и хотели. Подготвувајте вкусна и здрава храна во големи количини. Совршена за печење месо, храната останува мека, сочна и топла. Одобрена од професионалци.

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10

* Безвременски дизајн
* Извонредни перформанси
* Лесно одржување
* Издржливост

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS