Шерпа 30л
  • Шерпа 30л
  • Шерпа 30л

Шерпа 30л

11.660 ден.
Шифра на производ: 72631
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72631 45 20 30

Шерпа за подготовка на зимници, мармалади, слатко.

Изработена од најквалитетен материјал инох 18/10.

Ве молиме контакрирајте не' околу деталите.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS