Термос округли 12Л

Термос округли 12Л

14.850 ден.
Шифра на производ: 71812
Достапност: На залиха
Количина:

Братство Инох изработува термоси за транспорт на храна. Храната останува топла и вкусна.

Термосите се од 5л па се до 44л. Изработени од најквалитетен инох 18/10 се безбедни за употреба

За детали ве молиме контактирајте не'.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS