Вангла 9л

Вангла 9л

2.100 ден.
Шифра на производ: 72801
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72801 28 19 9

 

 Може да се користи за мешање на храната, за подготовка на салати како и за сервирање на бунар.

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10

* Безвременски дизајн
* Лесно одржување
* Издржливост

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS