Сет Класик садови
  • Сет Класик садови
  • Сет Класик садови
  • Сет Класик садови

Сет Класик садови

7.700 ден.
Шифра на производ: 726000
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Гарнитурата се состои од 4 најпродавани тенџериња:

Тенџере ф16-1.5л

Тенџере ф20- 2.5л

Тенџере ф22- 4л

Тенџере ф24- 5л

Изработени од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење.

Со изборот на Братство Садовите инвестирате во Вас и Вашите поколенија. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS