Сет Бисер садови XL
  • Сет Бисер садови XL
  • Сет Бисер садови XL
  • Сет Бисер садови XL
  • Сет Бисер садови XL
  • Сет Бисер садови XL

Сет Бисер садови XL

10.549 ден.
Шифра на производ: 2601,2410,2420,2430,1715
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Сетот се состои од најпродаваните производи:

Тенџере Класик ф16-1.5л

Тава Класик ф24

Тенџере Бисер ф20- 3л

Тенџере  Бисер ф24- 4.5л

Тава Бисер ф24

Изработени од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење.

Со изборот на Братство Садовите инвестирате во Вас и Вашите поколенија. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS