Сет тенџере ф20 и тенџере ф22
  • Сет тенџере ф20 и тенџере ф22
  • Сет тенџере ф20 и тенџере ф22
  • Сет тенџере ф20 и тенџере ф22
  • Сет тенџере ф20 и тенџере ф22

Сет тенџере ф20 и тенџере ф22

4.200 ден.
Шифра на производ: 72603/72604
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Тенџере

Art. No Ø cm H cm V lit
72604 20 10 2.5

 

Тава

Art. No Ø cm H cm V lit
71713 20 4,7 1.25
 

Братство Инох- 70 години синоним за стил, вредност, традиција! Познати по своите брилијантни идеи, страста и дизајнот на производите Братство садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. 

Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло  и здравствена исправност.

Со изборот на Братство садовите инвестирате во Вас и Вашите поколенија!

Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS