Тава со рачка и капак ф24
  • Тава со рачка и капак ф24

Тава со рачка и капак ф24

1.979 ден.
Шифра на производ: 72715
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

 

Art. No Ø cm H cm V lit
72715 24 4,7 2

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак.

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS