Правоаголна тава 42цм
  • Правоаголна тава 42цм

Правоаголна тава 42цм

2.199 ден.
Шифра на производ: 71728
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No L cm W cm H cm
71728 42 36 7,5

 

Правоаголна тава изработена од инох. Со изборот на Братство Инох садовите инвестирате во Вас и Вашите поколенија затоа што добивате садови од изработени од материјал инох кој е докажано најквалитетен и најбезбеден за употреба. Освен што го чуваат здравјето садовите штедат енергија, лесно се чистат и одржуваат и рамномерно ја распределуваат топлината. Добивате производ со безвременски стил и практичност.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS