Тава со рачка ф20
  • Тава со рачка ф20
  • Тава со рачка ф20

Тава со рачка ф20

1.308 ден.
Шифра на производ: 71713
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
71713 20 4,5 1.25

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак.

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS