Тава со рачка ф24
  • Тава со рачка ф24
  • Тава со рачка ф24

Тава со рачка ф24

1.419 ден.
Шифра на производ: 71715
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
71715 24 4,7 2

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак.

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS