Тава со рачка и капак ф20
  • Тава со рачка и капак ф20

Тава со рачка и капак ф20

1.760 ден.
Шифра на производ: 72713
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72713 20 4,5 1,25

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. 

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS