Tепсија ф26
  • Tепсија ф26
  • Tепсија ф26
  • Tепсија ф26

Tепсија ф26

655 ден.
Шифра на производ: 73716
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm
73716 26 4

 

Соодветна е за печење во рерна на сите видови меса како и погодна е за пити и други видови на тестенини.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS