Тенџере Бисер ф20
  • Тенџере Бисер ф20
  • Тенџере Бисер ф20
  • Тенџере Бисер ф20

Тенџере Бисер ф20

2.244 ден.
Шифра на производ: 72420
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72412 20 12 3

 

Братство е во континуирана потрага по нови технологии и иновации со цел да ги задоволи барањата на потрошувачите.

Најнова линија на Братство се  БИСЕР садовите произведени од инох 18/10 (произведен во ЕУ) по највисоки светски стандарди. За квалитетот на новата линија говори фактот што за рекордно време стана еден од најпродаваните производи. Во Бисер садовите може да се готви без вода и да се пече без маснотии на ниски температури. На тој начин храната ги задржува драгоцените витамини и минерали. 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS