Тенџере со една рачка ф20
  • Тенџере со една рачка ф20

Тенџере со една рачка ф20

1.804 ден.
Шифра на производ: 72607
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72607 20 8 2

 

Ова тенџере е идеално како за пржење така и за варење на храната. Со неговиот дизајн, меѓу тава и тенџере погодно е за најразлична подготовка на храна, особено корисен за месо кое прво се пропржува па потоа се вари.

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS